Skip to main content

Jubiler Łodzińscy Kraków

Gwiazdki

Ocena jubilera:: 97.4% - 37 votes

97%

Dodaj komentarz

Jubiler Łodzińscy to firma z ogromnym doświadczeniem, która na polskim rynku jubilerskim funkcjonuje już od 1894 roku. Produkty oferowane przez krakowskie salony stacjonarne oraz sklep internetowy marki Łodzińscy to połączenie ponadczasowej klasyki i najnowszych trendów jubilerskich, by móc zaoferować swoim klientom produkty dopasowane do potrzeb i gustu każdego z nich. Jubiler Łodzińscy to zarówno wyroby własne marki, które charakteryzują się unikatowymi, jak i nietuzinkowymi zdobieniami oraz dbałością o każdy szczegół, a także najlepszej jakości produkty firm znanych na całym świecie.

Każda z kolekcji tworzonych przez doświadczonych jubilerów pracujących dla salonów Łodzińscy to synonim elegancji i subtelności z nutą nowoczesnej awangardy, dzięki czemu biżuteria ta idealnie wpisuje się w panujące obecnie trendy. W ofercie marki znajdziemy, zatem oryginalną biżuterię wykonaną ze srebra, złota, kamieni szlachetnych, pereł oraz kryształów Swarovskiego.

Wysoka jakość wszystkich wyrobów oraz ich wielowymiarowy charakter sprawiają, że biżuteria Łodzińscy pasuje do każdej okazji i gwarantuje trwałość i piękny blask przez długie lata. Salony stacjonarne marki to również miejsce, gdzie znajdziemy fachowe poradnictwo w kwestii doboru upominków lub pierścionków zaręczynowych oraz możliwość skorzystania z usług takich jak renowacja, oraz naprawa biżuterii.

Odkryj wyjątkowość Jubilera Łodzińscy w Krakowie, gdzie każdy kawałek biżuterii opowiada swoją historię. W tym salonie jubilerskim, położonym w sercu Krakowa, pasja do sztuki jubilerskiej łączy się z nowoczesnym designem, tworząc niepowtarzalne dzieła. Łodzińscy specjalizują się w nietuzinkowej biżuterii, która idealnie odzwierciedla indywidualność naszych klientów. W Jubilerze Łodzińscy w Krakowie każda wizyta to nie tylko zakup, ale prawdziwe doświadczenie, w którym luksus spotyka się z profesjonalizmem i ciepłem obsługi.

 Adres strony

www.lodzinscy.eu

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
Tel: 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
Tel: 12 628 71 85
Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.